تماس 91007751-021 و 09370042969

logo130

گروه داروسازی عبیدی به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید و عرضه دارو در کشور بوده که محصولات آن در سبد دارویی ایرانیان وجود دارد .

این گروه جهت بالا بردن کیفیت پرسنل خود باشگاه ورزشی در محل دفتر مرکزی  راه اندازی نموده است که پرسنل در هفته می توانند از آن استفاده نمایند . نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی هر کسب و کار می باشد و چه نیک گروه دارو سازی عبیدی به این مهم دست پیدا کرده است که از آن به خوبی حفاظت نماید. این امر باعث گردید که گروه عبیدی ورزش سافت را برای انجام فرایند نرم افزاری و لاکرهای برقی مجموعه انتخاب نماید .

این نرم افزار به صورت سازمانی کار خواهد کرد و هر یک از پرسنل از طریق اپلیکیشن مجموعه ورزشی که توسط تیم  توسعه ورزش سافت طراحی شده می توانند روز و سانس مورد نظر خود را رزرو نمایند .

همچنین مدیر سیستم می تواند برای استفاده محدودیت در ماه و هفته ایجاد کند . پس از درخواست رزرو یک پیامک برای تائید رزرو برای کاربران ارسال خواهد. پرسنل در هنگام رزرو شماره کمد خود را مشخص نموده اند لذا در روز استفاده کمد برقی از طریق دستگاه اکسس کنترل فقط برای آن پرسنل قابل استفاده است و پس از اتمام زمان کلاس  آن کمد برای آن پرسنل غیر قابل استفاده خواهد گشت .